איך להשיג הכנסה פסיבית של 100,000 ₪ בשנה עם מערכת דיגיטל בלוקס בעלות התחלתית של פחות מ- 5,000₪ בלבד!?

ביוני 2018 נרשמה ירידה חסרת תקדים של 10% בהיקף ההשקעות בנדל"ן בישראל. המשקיעים הישראלים נוטשים את שוק הנדל"ן לטובת השקעה בנדל"ן מסוג חדש, נדל"ן דיגיטלי.
יצאנו לבדוק פלטפורמה חדשה בשם דיגיטל בלוקס שמאפשרת לכל אחד מאיתנו להקים נכסים דיגיטליים בקליק שיכולים להניב תשואה של מאות אחוזים בשנה, בעלות של פחות מ 5,000₪ ש"ח לכל חבילת נכסים דיגיטלים. כיצד עובדת הפלטפורמה ואיך היא מאפשרת לייצר הכנסה פסיבית כל חודש, כל זאת ועוד בכתבה הבאה:

יצאנו לבדוק כמה עולה להצטרף אל התחום החדשני של דיגיטל בלוקס -בניית נכסים דיגיטליים, ומה נדרש כדי להגיע להכנסה פסיבית של בין 40,000 ל400,000 ש"ח בשנה?


בכל חבילה בסכום של פחות מ5000 ש"ח במערכת EzBlox ניתן להגיע למאות אלפי ש"ח רווח חד פעמי ועד ל-100,000 ש"ח הכנסה פסיבית כל שנה למשך שנים רבות. לשם השוואה, על מנת לרכוש דירה להשקעה שתניב 100,000 ש"ח בשנה, נאלץ לרכוש מספר דירות בסכום של לפחות 5,000,000 שקלים. לרובנו אין 5 מיליון ש"ח פנויים לרכוש דירות, לכן, זה ברור שעדיף לרכוש בפחות מ5000 ש"ח, חבילת נכסים אינטרנטים בקליק. בעלי אתר המערכת אומרים שהסכום של פחות מ5000 הינו סכום מבצע לזמן מוגבל. מדובר במערכת דיגיטלית חדשנית בשם איזיבלוקס המאפשרת לכל אדם להיכנס לתחום הקמת הנכסים דיגיטליים בלי להשקיע זמן רב בלימוד או ידע מוקדם כלשהו ולייצר מזה פרנסה הולכת וגדלה ובעיקר פסיבית.


לקבלת פרטים נוספים והצטרפות למערכת ללחוץ כאן עכשיואז איך זה עובד? נתחיל עם קצת מספרים, בכל שנה נפתחים ונסגרים בישראל כ 45,000 עסקים. בישראל 2019 לעסק ללא נוכחות אינטרנטית אין זכות קיום ולכן הביקוש לבניית אתר אינטרנט לעסק הולכת וגוברת. בעבר בניית אתר אינטרנט נחשבה לפרוייקט ארוך ומסובך שיכול לקחת כמה שבועות ואף כמה חודשים. מערכת ezBlox משנה את חוקי המשחק ומאפשרת למשתמשי המערכת להקים אתרי אינטרנט מתקדמים בפחות מחצי שעה באמצעות פטנט ייחודי שמאפשר להקים אתרי אינטרנט באמצעות כמה קליקים עם העכבר, בעזרת תבניות ובלוקים שעוצבו והוכנו מראש על ידי מיטב המעצבים בעולם.


מה פוטנציאל הרווח?
מחיר ממוצע להקמת אתר אינטרנט על ידי חברה שנותנת שירות של הקמת אתרים מתחיל ממחיר של 1,500 ₪ ויכול להגיע גם לסכומים של 5,000₪ ומעלה, תלוי במורכבות האתר. מעבר לכך ישנן עלויות אחסון שנתיות כמו בפלטפורמות WIX או SITE123 שמציעות פלטפורמה לבניית אתר DIY וגובים סכום ממוצע של 600-1500₪ בשנה על אחסון. באמצעות מערכת ezBlox כל אחד יכול בעצם לפתוח סוכנות דיגיטלית עצמאית ולייצר רווחים גם מבניית אתרים וכרטיסי ביקור דיגיטליים ללקוחות באמצעות פלטפורמה קלה וידידותית לבניית אתרים בקליק בצורה פשוטה, קלה ומהירה וגם להרוויח הכנסה פסיבית כל חודש מאחסון האתרים על השרת. כך בעצם, כמו שבנדל"ן רוכשים שטח ומביאים דיירים, כך גם במערכת ezBLox משקיעים בשטח, לומדים איך להביא "דיירים" לשטח ומרוויחים "שכירות שנתית" מדמי האחסון.

לכן בחישוב פשוט, השקעה בחבילה של 100 אתרים תעלה לנו פחות מ 5,000₪, אירוח של 100 אתרים במחיר של 1000₪ בשנה, יכניס לנו רווח פאסיבי כל שנה של 100,000₪, יש לציין כי מדובר בהכנסה יציבה לאורך שנים רבות מכיוון שבעל עסק לא סוגר את האתר שלו ואף חושש לעשות כל שינוי מהותי בו על מנת שאתר העסק לא ייעלם או ייאבד מיקום בתוצאות במנוע החיפוש בגוגל.

נכון לזמן כתיבת שורות אלו, חבילה של 100 אתרים נוספים תעלה לנו 1,000₪ לשנה, כך שעל כל השקעה של 1,000₪ נוכל לקבל תשואה שנתית של 100,000₪ שזה רווח מטורף בכל קנה מידה וביחס לכל אפיק השקעה אחר.
(זה המחיר המוצע באתר נכון לכתיבת שורות אלו).

מה החידוש של מערכת ezBlox?
מדובר במערכת הראשונה בישראל אשר מאפשרת לכל אדם להקים פלטפורמה לבניית אתרים כמו WIX משלו בלחיצת כפתור ולייצר רווח דו כיווני, ממכירת אתרים ללקוחות בשילוב של גביית תשלום שנתי עבור אחסון האתר. הלקוחות אף יכולים לבנות במערכת את האתר בעצמם. לדוגמא בהשקעה של פחות מ 5,000 ₪ בלבד, ניתן לקבל זיכיון להקמת 100 אתרי אינטרנט אותם ניתן למכור במחיר ממוצע של 2000 ₪, בנוסף לכך ניתן לגבות מחיר של כ 1000 ₪ בשנה עבור אחסון האתר על השרת, כך שבפועל פוטנציאל הרווח יכול להגיע לסכומים של 200,000₪ עבור מכירת אתרים + רווח פאסיבי של 100,000 ₪ כל שנה למשך שנים רבות עבור אחסון האתר. אז בשורה התחתונה, אם אתם מחפשים מיזם שיכול להפוך סכום של פחות מ 5,000 ₪ להכנסה של אלפי ש"ח מידי חודש והכנסה פסיבית של בין עשרות למאות אלפי ש"ח בשנה, ייתכן שזו תהיה הבחירה המושלמת עבורכם. בעלי המערכת מציינים שהאפשרות להצטרף כזכיין במערכת לא תמיד תישאר פתוחה לקהל הרחב.לקבלת פרטים נוספים והצטרפות למערכת ללחוץ כאן עכשיו

האם שיטת דיגיטל בלוקס עובדת?
בבדיקה שערכנו נמצא שכ-100 חברים כבר הצטרפו למערכת בישראל בתור זכיינים של כ-100 אתרים ומשתמשים בשיטה ומייצרים הכנסה פסיבית חודשית של אלפי שקלים, אחד הסיפורים הבולטים שמשך את תשומת ליבנו הוא סיפורו של חיים, בן 43, אב ל-4 ילדים ממרכז הארץ, חיים סיפר לנו שהוא הגיע למערכת איזיבלוקס אחרי שחיפש אפיק השקעה שיניב לו הכנסה נוספת כל חודש, חיים מספר שהוא עובד במקום עבודה נוח וקבוע, אבל המשכורת החודשית שלו ושל רעייתו לא הספיקו לו על מנת לחיות ברמת חיים אליה הוא שואף.

חיים סיפר לנו שהוא רכש חבילת זיכיון במערכת איזיבלוקס לפני כ 7 חודשים, כאשר המערכת הייתה עדיין בשלבי הניסיון ההתחלתיים שלה, הוא קיבל גישה למדריך וידאו אשר ממנו למד איך לבנות אתרי אינטרנט במערכת באמצעות כמה קליקים בעכבר, כאשר הוא בוחר בעיצובים מוכנים מראש ואינו צריך לדעת דבר מעבר לזה. עד היום חיים הספיק לבנות עשרות אתרים ללקוחות, כאשר כל אתר מכניס לו אלפי שקלים חד פעמיים ובנוסף ביחד עשרות אלפי ש"ח הכנסה פסיבית שנתית !

עוד מספר חיים, שבעבר הוא ניסה כל מיני שיטות שונות שמבטיחות להרוויח כסף מהאינטרנט כמו שיווק שותפים, איביי ואמזון והוא התאכזב כל פעם מחדש, לטענתו אלו שיטות שאכן מניבות כסף אך דורשות הרבה זמן ומאמץ כאשר הוא חיפש עסק פשוט וקל יותר לתפעול אשר יוכל גם להניב לו הכנסה פסיבית גדולה, כדי שגם כאשר יפסיק לעבוד, עדיין יוכל כל שנה להרוויח מעל 100,000 ש"ח הכנסה פסיבית ואת זה יותר קל לו להשיג בתור זכיין במערכת EZBLOX.

חיים סיפר שבהתחלה הוא היה ממש סקפטי, אבל קול פנימי דחף אותו להעיז והוא החליט שזאת הפעם האחרונה שהוא משקיע בתחום יצירת הרווחים מהאינטרנט, "בדיעבד" אומר חיים, "זה היה הצעד החכם ביותר שעשיתי".

חיים מסכם שבזכות הצטרפותו לפלטפורמת EzBlox רמת החיים שלו ושל משפחתו השתפרה משמעותית. "בזכות ezBlox החלפתי לאשתי את הרכב לג'יפ חדש מודל 2019, אני יכול לאפשר לילדים שלי חוגים ומנוי לקאנטרי, הבת הגדולה שלי השתחררה מהצבא ואני מממן לה תואר ראשון במכללה יוקרתית ואני אפילו חושב כבר על שדרוג הדירה לדירה יותר מרווחת".

על פי אתר EZBLOX המוטו של המערכת הוא "עסק חופש" ההבדל בין מערכת EzBlox שהוא "עסק חופש" לעומת "עסק רגיל" הוא שכמו כל עסק צריך לעבוד ולבנות אותו, אבל עסק חופש נועד לייצר לנו הכנסה נוספת גם בזמן שאנחנו לא עובדים. מי שבונה עסק שיכול כל שנה לייצר לו הכנסות אוטומטיות, בעצם מייצר לו עוד זמן פנוי במקום לרדוף אחרי הכסף כמו רוב בעלי העסקים. המטרה לבנות את העסק ולאחר מכן להפסיק לעבוד והכסף ימשיך לזרום ובכך להשיג יותר זמן פנוי לתחביבים ולמשפחה. בשורה התחתונה, אם אתם מחפשים אפיק השקעה משתלם לשנות ה-2020 , אין ספק שמערכת EzBlox הולכת לשנות את חוקי המשחק בארץ ובעולם. המערכת בינלאומית ותומכת ב-30 שפות, כך ניתן להרוויח מלקוחות בכל העולם.מי הבעלים של המערכת?
בעלים של אתר Ezblox הם יזמי אינטרנט ידועים ומוכרים בישראל אשר הופיעו פעמים רבות באתרי החדשות, בטלוויזיה וברדיו. צחי רוזנטל ורועי שרגו, נמצאים בתחום של יצירת הכנסות מהאינטרנט מעל 10 שנים, צחי רוזנטל ידוע בכך שזכה בתחרות בינלאומית במקום 1 באמצעות שיווק אינטרנטי של חברה ובעקבות כך נאם בלאס וגאס מול קהל של 5000 איש. רועי שרגו, טבח לשעבר, החזיר חוב של מיליון ש"ח באמצעות שיווק אינטרנטי וכיום מגלגל מאות אלפי ש"ח בחודש מתחום האינטרנט. ישנם אלפי לקוחות קצה שרכשו אתרים בודדים בארץ ובעולם במערכת הזו בשנים האחרונות אך רק השנה המערכת התחילה להציע חבילות זכיינות של 100 אתרים שיכולות להניב סכומים גבוהים ופסיביים.

"במשך זמן רב חשבנו איזה מוצר אפשר לתת לאנשים שיכול לייצר להם הכנסה פסיבית אמיתית ויציבה לאורך שנים רבות ובעלות נמוכה מאוד והבנו שנדל'ן אינטרנטי של בנייה ואחסון אתרים בקליק זה המוצר הטוב והמהיר ביותר יחסית, להגיע להכנסה פסיבית וחופש כלכלי אמיתי. בעלי עסקים רבים עובדים שנים רבות וכל החיים ולא מצליחים להגיע להכנסה פסיבית, כאן בשנה הראשונה או בכמה שנים בודדות ניתן להגיע להכנסות פסיביות גבוהות של עד מאות אלפי ש"ח בשנה ואפילו יותר".


לקבלת פרטים נוספים והצטרפות למערכת ללחוץ כאן עכשיוSpecial promotion!

GET 25% OFF ALL OUR PACKAGES, LEAVE YOUR DETAILES below AND W'LL SEND YOU A COUPON.עצור!!

ב-24 השעות הקרובות
הנחה משמעותית למערכת ליצירת הכנסה פסיבית
למד כיצד להשתמש במערכת עכשיו!
אין צורך בניסיון קודם!